* * * UWAGA PROMOCJA * * * - do każdego projektu domu dodajemy atrakcyjne gratisy, sprawdź co otrzymasz bezpłatnie z projektem w tym miesiącu! * * *
Gwarancja jakości i oryginalności projektu.

Gwarantujemy wysoką jakość techniczną projektu oraz jego zawartość zgodną z przepisami i sztuką budowlaną. Dokumentacja projektowa opracowywana jest z należytą rzetelnością i dbałością oraz zawiera odpowiednie dla projektu gotowego dokumenty.

Gotowe projekty domów jednorodzinnych studia KRAJOBRAZY znalazły już tysiące nabywców, a domy zbudowane na ich podstawie są do zobaczenia na terenie całego kraju.

Ich adaptacje są wykonywane przez wiele firm projektowych z całej Polski; ich pełna lista dostępna jest pod klawiszem „Przedstawiciele”.

Gwarantujemy, że sprzedawana przez nas dokumentacja jest w 100% oryginalna. Wszystkie gotowe projekty domów mają umieszczony na stronie tytułowej hologram „KRAJOBRAZY”. Zarówno ich oprawa, jak i sztywna teczka ochronna mają charakterystyczną czerwoną kolorystykę oraz szatę graficzną typową dla naszej firmy.

Bezpłatna dostawa! Zamawiając u nas projekt domu przesyłka jest zawsze za 0 złotych. Nie ma przy tym znaczenia, czy kupuje się tylko jedną dokumentację, czy więcej.

Dołącz do nas! Nasze gotowe projekty domów jednorodzinnych są zrealizowane przez wielu Inwestorów na terenie całej Polski. Kup projekt i dołącz do tysięcy zadowolonych klientów.

Regulamin REGULAMIN portalu www.quattrodomy.pl I. Podstawowe pojęcia Sprzedawca – Quattro spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Przystankowej 2a,  wpisana do rejestru przedsiębiorców...czytaj dalej