* * * UWAGA PROMOCJA * * * - do każdego projektu domu dodajemy atrakcyjne gratisy, sprawdź co otrzymasz bezpłatnie z projektem w tym miesiącu! * * *
QUATTRO Sp. z o. o. jest generalnym dystrybutorem projektów gotowych autorskiego studia architektury KRAJOBRAZY.

Dzięki naszemu szczególnemu statusowi, wszystkie projekty domów jednorodzinnych opracowane przez projektantów tej pracowni przechodzą przez „nasze ręce” zanim dotrą do Zamawiającego. Mając zawsze dostęp do wszystkich aktualnych materiałów wchodzących w skład projektów, jesteśmy w stanie udzielić wszystkich informacji, mogących być dla Państwa niezbędnymi do dokonania wyboru dokumentacji, która zarówno spełni w 100% oczekiwania Inwestora, jak i będzie odpowiadała wymaganiom planu miejscowego lub decyzji o warunkach zabudowy. Nasi kompetentni doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, które mogą się pojawić na etapie wyboru gotowego projektu wymarzonego domu.

Projekty domów jednorodzinnych studia KRAJOBRAZY są dostępne zarówno jako domy wolnostojące, szeregowe oraz bliźniacze. Różnią się nie tylko wielkością powierzchni użytkowej, ale także stopniem skomplikowania bryły oraz konstrukcji budynku. Osobom zainteresowanym ekonomicznymi rozwiązaniami chętnie wskażemy projekty domów tanich w budowie, a firmom deweloperskim możemy pomóc w zaplanowaniu całych osiedli w oparciu o nasze gotowe projekty domów szeregowych i bliźniaczych. Kontakt z nami na pewno pozwoli dokonać trafnego wyboru oraz może zapobiec ewentualnym trudnościom przy budowie nie do końca dopasowanego do wymagań Inwestora domu.

Gwarantujemy, że sprzedawana przez nas dokumentacja jest w 100% oryginalna. Wszystkie gotowe projekty domów mają umieszczony na stronie tytułowej hologram „KRAJOBRAZY”. Zarówno ich oprawa, jak i sztywna teczka ochronna mają charakterystyczną czerwoną kolorystykę oraz szatę graficzną typową dla naszej firmy.

W sprawach związanych z naszą ofertą jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym biurze we Wrocławiu, ul. Przystankowa 2a, albo pod numerami telefonów: 71 7835875 i 71 7256079. Pracujemy w dni robocze od 8.00 do 16.00. Zapraszamy!

Bezpłatna dostawa! Zamawiając u nas projekt domu przesyłka jest zawsze za 0 złotych. Nie ma przy tym znaczenia, czy kupuje się tylko jedną dokumentację, czy więcej.

Dołącz do nas! Nasze gotowe projekty domów jednorodzinnych są zrealizowane przez wielu Inwestorów na terenie całej Polski. Kup projekt i dołącz do tysięcy zadowolonych klientów.

Regulamin REGULAMIN portalu www.quattrodomy.pl I. Podstawowe pojęcia Sprzedawca – Quattro spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Przystankowej 2a,  wpisana do rejestru przedsiębiorców...czytaj dalej